مرکز فنی پمپ استان قم-الکتروتکنیک باقریان

» نصب اینورتر و دور متغییر شدن پمپ ساختمان ( دوشنبه 16 دی 1398 )
» 0 تا 100 سیستم آبرسانی پروژه 63 واحدی ولیعصر قم ( چهارشنبه 15 خرداد 1398 )
» پروژه بزرگ مسکن مهر ۲۹۵ واحدی تکاب ( سه شنبه 14 خرداد 1398 )
» تغییر سیستم ساختمان مسکونی از آنالوگ تک واحدی به دیجیتال مرکزی ( سه شنبه 7 خرداد 1398 )
» اختراع کنترل پمپ جدید ایرانی ( یکشنبه 18 فروردین 1398 )
» نصب غیر اصولی پمپ و محاسبات اشتباه ( یکشنبه 18 فروردین 1398 )
» تعمیر فن پکیج شوفاژ گازی ( پنجشنبه 15 فروردین 1398 )
» فیلم نهایی از نصب ایزی باکس داب 2 اسب ( پنجشنبه 15 فروردین 1398 )
» حضور در اولین دوره محاسبه و نصب بوسترپمپ توسط شرکت اسپیکو (داب) ( چهارشنبه 14 فروردین 1398 )
» تعمیرات تخصصی پکیج ( چهارشنبه 14 فروردین 1398 )
» تدریس آقای باقریان در مرکز فنی و حرفه ای استان قم ( چهارشنبه 14 فروردین 1398 )
» جمع اوری بوستر پمپ دور ثابت مجتمع مسکونی آرین بلوک ۳ واقع در پردیسان ( سه شنبه 13 فروردین 1398 )
» با افتخار از اولین اتوماتیک دیجیتال قابل تنظیم ساخته شده توسط تیم کاملا ایرانی ( جمعه 14 آبان 1395 )
» فیلم یکنواختی آب در سیستم اینورتری ( ایزی باکس مینی) ( یکشنبه 13 تیر 1395 )
» مزایا و معایب پروانه آب پخش کن های پلاستیکی و برنجی در پمپ های آب ( جمعه 30 بهمن 1394 )
» اقسام مختلف منبع های تحت فشار چگونه اند؟ایا بزرگ بودن منبع تحت فشار خاصیتی هم دارد؟ ( چهارشنبه 20 آبان 1394 )
» همکاری الکتروتکنیک باقریان و ترمینال مسافربری استان قم ( پنجشنبه 26 شهریور 1394 )
» چرا اتوماتیک دیجیتال نصب میکنیم؟ ( سه شنبه 24 شهریور 1394 )
» فروش اتوماتیک مکانیکی مکزیک اصلی ( شنبه 21 شهریور 1394 )
» برند شناسی-داب-DAB ( دوشنبه 2 شهریور 1394 )
تبلیغات

برند شناسی

نویسنده: محمد باقریان پنجشنبه 2 شهریور 1391
سلام.بعد از مدها غیبت تووی ارسال مطلب به خاطر پایان نامه ام دوس داشتم به دغدغه ی اکثر مشتریانم بپردازم.

برند یا مارک...

خیلی ها قبل یا بعد از اینکه میفهمن چه مدلی از پمپ به دردشون میخوره اولین سوال توی ذهنشون این هست که چه مارکی خوبه؟چه مارکی کیفیت بالایی داره؟کدوم برند قیمت مناسب همراه با کیفیت مناسبی داره؟

در این پست و البته پستهای آینده در این باره توضیح خواهیم داد.

نکته بسیار مهم و صد در صد اولین موردی رو که باید در انتخاب برند در موردش تحقیق یا سوال کنید این هست که خدمات پس از فروش اون محصول و برند چگونه هست؟؟؟
اکثر مشتریان ما فکر میکنند که محصولات چینی فقط بخاطر کیفیت بعضا پایین محصولاتشان است که از طرف ما توصیه نمیشوند.ولی این کل ماجرا نیست.در بسیاری از موارد خدمات پس از فروش بسیار ضعیف ویا حتی زیر صفر بودن اینگونه محصولات است که از طرف ما به عنوان یک محصول ضعیف معرفی میشود.
بطور مثال ممکن است یک برند از محصولات چینی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد اما بدلیل نبود قطعات یدکی قابل تعمیر نمیباشند.این مسئله فقط در مورد محصولات چینی نیست و در بسیاری از محصولات ائم از ایتالیایی و حتی ایرانی نیز به چشم میخورد.
پس تا اینجا متوجه شدید که خدمات پس از فروش و وفور قطعات یدکی چه مسئله مهمی است.

دومین نکته فروشگاه معتبر هست.بسیاری از مشتریانی که به ما رجوع میکنند متاسفانه گرفتار تعریف های دروغین و وعده و وعیدهای سرکاری فروشندگان شده اند.بطور مثال فروشگاهی که هیچ اعتبار و نمایندگی رسمی  از برندهای معروف را ندارد بدون هیچ واهمه ای از شکایت مشتریان و خدشه وارد شدن اعتبار خود محصولات چینی را به عنوان ایتالیایی با قیمتهای بسیار بالا به مشتریان خود میفروشند.اکثر مشتریان هم تا وقتی پمپ شان خراب نشود و نزد یک تعمیرکار متخصص نبرند متوجه کلاه گشادی که بر سرشان گذاشته اند نمیشوند.متاسفانه اینگونه فروشگاهها در حال ازدیاد هستند و هیچ ارگانی بر آنها نظارت ندارد.پس این نکته هم حائز اهمیت است.


نکته بعدی که بیشتر شبیه توصیه است تا نکته این است که قبل از هرگونه خرید و قیمت گیری به یک تعمیرکار تخصصی و با تجربه مراجعه کنید.در اینصورت هم از برند با کیفیت بازار شهرتان آگاه میشوید و هم میتوانید آدرس فروشگاه های معتبر آن برند را از آنها درخواست کنید.در ضمن میتوانید برای نصب و تنظیم و... هم از او مشاوره بخواهید.این نکات بسیار ریز اما حیاتی است تا دچار سردرگمی و پرداخت پول بیشتر نشوید.

با توجه به نکات بالا امروز به معرفی یک برند موفق و با کیفیت در بازار ایران خواهیم پرداخت.

ابارا-----Ebara

ابارا کمپانی موفقی از کشور ژاپن است.شاید بسیاری از شما این برند را ایتالیایی بشناسید اما در واقع ابارا ریشه ژاپنی دارد ولی در کشور ایتالیا کارخانجات انواع پمپ های خود را بنا کرده است.ابارا بدلیل بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی تولید پمپ و کیفیت بالای محصولات و البته خدمات پس از فروش عالی خود باعث شده که در اندک زمان معرفی خود به بازار ایران به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.از جمله تکنولوژی ابارا نسبت به محصولات وطنی خود مانند پنتاکس ،لوورا،گراندفوس و... دبی یا حجم بیشتر و هد یا ارتفاع بیشتر با مقدار مصرف برق کمتر انسبت به همنوعان خود است.به عبارتی دیگر پمپمهای ابارا با مصرف برق ملموس کمتر آب بیشتری در اختیار شما میگذارد که این امر در دراز مدت کاملا به سود مشتری خواهد بود.ازطرفی وفور قطعات یدکی این برند در بازار آنرا به یکی از خوش تعمیرترین پمپ های بازار بدل کرده است.به طوری که حتی سیم پیچ های فابریک انواع پمپ و مدلهای آن به آسانی قابل خریداری از نمایندگی تهران میباشد.در اینصورت بی نظیر هیچوقت پمپ شما دست پیچ نمیشود و حتی با سوختن پمپ میتوانید آنرا فابریک مانند روز اول تعمیر کنید.وفور قطعات یدکی فابریک بسیار به سود مشتری است.که این جنبه از خدمات نیز از جانب نمایندگیهای ابارا به خوبی اجرا میشود تا جایی که میشود کوچکترین پیچ را بصورت فابریک تهیه کرد.
در آخر ابارا را میتوان بهترین و با کیفیت ترین برند پمپ در ایران معرفی کرد که با توجه به قیمت، محصولی با کیفیت بالا و اصطحلاک پایین در اختیار کاربران خود میگذارد.
وبسایت ایرانی ابارا در آدرس زیر قابل دسترسی است.

این مطلب ادامه دارد...حتما در آینده نزدیک به ما سر بزنید تا بخشهای بعدی این مطالب جذاب را بخوانید.
نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را از این بخش در قسمت نظرات بگذارید.

سلام امروز با معرفی برند پنتاکس با شما خواهیم بود.ما را همراهی کنید.
شرکت پنتاکس یکی از خوشنام ترین برندهای پمپ در ایران میباشد که سالیان طولانی در کنار ایرانیان بوده است.
دلایل بسیاری را میتوان شمرد که پنتاکس را در این مدت طولانی جزو یکی از بهترین برندهای بازار ایران تبدیل کرده است.یکی از این دلایل که اکثر کاربران نیز به آن اذعان دارند کیفیت بالای این محصول است.به طوری که بعضا به دلیل جواب دادن این محصول کمتر به سراغ دیگر برندها رفته و باز به همین برند اعتماد میکنند.
پنتاکس یک کمپانی اصیل ایتالیایی است که حتی با حضور چندین ساله خود در بازار ایران هنوز کیفیت خود را از دست نداده است.گرچه برندهای بسیاری خواسته اند از روی طراحی و یا برند پنتاکس کپی کنند اما هرگز نتوانسته اند آن کیفیت مثال زدنی پنتاکس را همراه محصولات خود ارائه کنند.
از دیگر دلایل برتری پنتاکس میتوان به حضور گسترده لوازم جانبی این شرکت اشاره کرد.اکثر این لوازم جانبی توسط خود شرکت به بازارها ارائه شده است که همواره از کیفیت خوب و قیمت مناسب برخوردار هستند.شرکت پنتاکس حتی در این لحظات که بازار ایران تا حدودی آشفته است دست از خدمت بر نداشته و همواره لوازم جانبی خود را با کمال میل در اختیار عموم قرار داده است که این عمل بسیار قابل احترام بوده و در بین دیگر شرکت ها نظیر ندارد.
متاسفانه در سالهای اخیر پنتاکس بدلیل ورود ابارا به برند دوم ما بدل شده است.دلایل این رتبه بندی را میتوان در استاندردهای بالاتر برند ابارا جستجو کرد.در این سالها پنتاکس همواره با یک مشکل دست و پنجه نرم کرده که آن خرابی رتورهای محصولات این کمپانی است که به ناگاه دچار اتصالی بین لایه ها شده و قسمتی از رتور را دچار مشکل میکند.هنوز دلیل مشخصی برای این نقیصه پیدا نشده اما آنچه که معلوم است اینست که این نقص هنوز هم در بین محصولات پنتاکس رواج داشته و ما را مجبور میسازد تا پنتاکس را در جایگاه دوم در بازار قرار دهیم.
از این گذشته پنتاکس هنوز یک برند پر ابهت است ک بعضا سالیان دراز میتوان به آن تکیه کرد و اعتماد داشت.


وبسایت اصلی شرکت پنتاکس

ادامه مطلب ... نظرات :


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

مشاوره رایگان،طراحی و محاسابات،فروش ،نصب، تعمیرات و نگهداری تخصصی انواع پمپ های آب تحت فشار خانگی(آپارتمان و ویلایی) صنعتی و کشاورزی.

با ما تماس بگیرید:09126526205------09196646037-----02516619675
با مدیریت حسین باقریانتبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 pomps Group , All Rights Reserved ©
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو